Recepty a vaření

Aktualizované dne 28.Července.2012

Čína

(3) (Čína)

Čína se sójovými nudličkami

Ingredience: 1 mraženou zeleninovou směs na čínu, 1 směs s paprikou, 1 papriku nakrájenou na nudličky, 2 rajčata, 1 cibuli na půlkolečka, 1 pórek, sójovou omáčku, 1 sáček sójových nudliček, 1 kostku masoxu, 1 kostku zeleninového vývaru, hladkou mouku, koření ( chmeli, sumali na čínu, nebo saturejku, dobromysl, tymián, trošku pepře, galgamový kořen )
Příprava sójového masa: Sójové nudličky vysypeme do žáruvzdorné misky, pokapeme sójovou omáčkou, přisypeme koření, přidáme masox, vše zalijeme vařící vodou a necháme 20 minut nasáknout. Poté nudličky jemně vymačkáme a obalíme v hladké mouce. Vodu nevyléváme.
Postup: Cibuli zprudka osmahneme napánvi, přidáme předem připravené nudličky a osmahneme dozlatova. Pak přihodíme pórek a papriku. Podlijeme vodou a vodou z nudliček, přidáme zbylou zeleninu, zeleninový vývar, spoustu koření a podusíme. Dusíme asi 20 minut až bude sójové maso měkké. Voda by se měla téměř vyvařit.  Podáváme  s rýží, čínskými nudlemi nebo těstovinami.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
20  
..  
62  
 
Copyright © 2012 http://recepty.vesele.info/ | Publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno !!! | Všechna práva vyhrazena.| administrace